Umywalka łazienkowa Cersanit Crea – Recenzja umywalki

Łazienka powinna być pomieszczeniem, które nie tylko jest funkcjonalne, ale także i estetyczne. Każdy element jej wyposażenia jest niezwykle ważny, także umywalka, z której korzysta się często. Modelem, który sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach, jest umywalka nablatowa Cersanit Crea. Jest to produkt, który jest chętnie wybierany przez projektantów wnętrz, wykonawców, jak i klientów indywidualnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat umywalek łazienkowych Cersanit, poznać recenzje – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Wysokojakościowa umywalka nablatowa Cersanit Crea!

Umywalki Crea, podobnie jak umywalki nablatowe Cersanit Inverto zostały wykonane ze specjalnej masy ceramicznej o zwiększonej wytrzymałości Rocklite. Dzięki temu, że umywalki zostały wykonane z tak trwałego materiału, ścianki ich mogły być dużo cieńsze – jednocześnie nie tracąc na trwałości. Warto wspomnieć o tym, że powierzchnia umywalek nablatowych Cersanit Crea są w 100% szkliwione. Powierzchnia ich jest gładka i jednolita pod względem kolorystycznym.

Modele te są również lżejsze od umywalek klasycznych ceramicznych, ma to wpływ na ich transport, a także i sam montaż. Atutem ich jest także relatywnie niska cena, która dla wielu osób jest pozytywnym zaskoczeniem.

Przeczytaj również inną recenzję!

Umywalka nablatowa Cersanit City – Recenzja umywalki

Eleganckie i proste umywalki nablatowe Cersanit Crea

Wszystkie produkty z linii Cersanit Crea wyróżniają się prostą, elegancką estetyką. Posiadają geometryczne formy i dlatego są tak często wybierane do współczesnych łazienkowych aranżacji. Motywem przewodnim całej serii są subtelne, cienkie linie. Poza ciekawym designem – umywalki nablatowe Cersanit Crea zostały zaprojektowane w taki sposób, by użytkowanie ich było jak najbardziej komfortowe, co podkreślają ich użytkownicy. Do umywalek można dopasować meble, wanny z tej samej serii produktowej, które będą tworzyły razem spójną aranżację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − trzy =