Umywalka nablatowa Cersanit Inverto – Recenzja umywalki

Nowocześnie zaaranżowane wnętrze łazienki wymaga wykorzystania ergonomicznych i estetycznych produktów. Z całą pewnością jednymi z tych, które się tam sprawdzą są umywalki nablatowe Cersanit Inverto. Modele te są połączeniem ciekawego designu oraz bardzo dobrych parametrów technicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych produktów oraz poznać naszą opinię dotyczącą zakupu ich – koniecznie zapoznaj się z naszą poniższą recenzją! Zapraszamy!

Umywalka idealna do nowoczesnego, eleganckiego wnętrza? Wybierz Cersanit Inverto!

Umywalki nablatowe Cersanit Inverto są idealną propozycją dla osób, które szukają niebanalnych, eleganckich produktów w stylistyce nowoczesnej. Z jednej strony geometryczne formy i proste z linie, z drugiej zaś asymetryczne ustawienie – sprawiają, że właśnie ten model umywalek łazienkowych Cersanit cieszy się największym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz.

Umywalka nablatowa Cersanit Inverto posiada z jednej strony szerszy rant, co sprawia, że ma dodatkową strefę odkładczą. Można na niej ustawić niezbędne akcesoria łazienkowe, które warto mieć zawsze pod ręką. Strefę tą można również ciekawie udekorować.

Przeczytaj również inną recenzję!

Umywalka nablatowa Cersanit Inverto – Recenzja umywalki

Wysoka jakość wykonania umywalek nablatowych Cersanit Inverto

Umywalki Inverto, tak jak i umywalki nablatowe Cersanit Crea zostały wykonane ze specjalnej masy ceramicznej Rocklite. To właśnie dzięki niej są to produkty tak wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu tej specjalnej masy możliwe było wykonanie umywalki, która posiada cienkie renty – jednocześnie jest trwała. Warto wspomnieć także o tym, że cała powierzchnia umywalki łazienkowej Cersanit ma szkliwioną powierzchnię. Dzięki temu czyszczenie jej jest bezproblemowe. Ma też idealnie gładką i lśniącą powierzchnię, która wpływa na estetykę produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + 8 =