Umywalki nablatowe Cersanit – Top5 umywalek w 2022 roku!

Umywalka bez wątpienia jest jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. Dobrze dobrana sprawia, że korzystanie z łazienki jest komfortowe, a samo pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru. Wybór umywalek jest obecnie ogromny. Chcąc wybrać właściwą można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Jednymi z modeli, które cieszą się obecnie największą popularnością, są umywalki nablatowe Cersanit. Modele te zachwycają nie tylko swoim designem, ale także i parametrami technicznymi. Jeśli chcesz poznać topowe modele umywalek nablatowych Cersanit – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

umywalki nablatowe Cersanit

Umywalka nablatowa Cersanit Caspia – klasyka w nowoczesnej odsłonie!

Umywalki łazienkowe Cersanit Caspia z całą pewnością należą do jednych z najczęściej wybieranych modeli tego renomowanego producenta. To zresztą właśnie one z całej oferty wpisują się w stylistykę nie tylko nowoczesną, ale i klasyczną. Umywalki Cersanit Caspia są nie tylko eleganckie, ale także niezwykle funkcjonalne. Produkty z całej linii posiadają geometryczne, opływowe kształty. Wyróżniają się idealnie lśniącą powierzchnią.

Umywalki nablatowe Cersanit Caspia dostępne są w trzech wariantach. Dostępne są umywalki w kształcie okrągłym RING, owalne OVAL oraz prostokątne SQUARE. Każda z nich posiada pojemne wnętrze oraz powierzchnię odkładczą, która zwiększa funkcjonalność umywalki. Modele te posiadają otwór przelewowy oraz otwór na baterie. W komplecie znajduje się szablon montażowy

Umywalka owalna nablatowa Cersanit Caspia

Nowoczesna i wyjątkowa – umywalka łazienkowa Cersanit Crea

Łazienki często urządza się w sposób nowoczesny. W takich wnętrzach królują proste formy, a także i produkty najwyższej jakości. Do tego typu aranżacji często wybierane są umywalki nablatowe Cersanit Crea. Modele te zachwycają parametrami technicznymi oraz designem. Wyróżnikiem umywalek Cersanit Crea jest fakt, że zostały one wykonane ze specjalnej masy ceramicznej. W efekcie czego mają większą wytrzymałość – jednocześnie modele te posiadają cienkie, ergonomiczne ranty.

Umywalki Crea posiadają także specjalne szkliwienie, które idealnie je pokrywa, sprawiając, że powierzchnia ich jest gładka i jednolicie biała. Elegancka forma i geometryczne kształty umywalek przyciągają uwagę. Modele te nie tylko idealnie sprawdzają się w łazienkach, ale są także dekoracją wnętrza, w którym się znajdą. Motywem przewodnim całej serii są subtelne, cienkie linie. Cechy te widoczne są nie tylko w umywalkach Crea, ale także i meblach czy wannach. Produkty te sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych salonach kąpielowych, ale także i w niewielkich łazienkach.

Okrągła umywalka nablatowa Cersanit Crea

Eleganckie umywalki nablatowe Cersanit Moduo

Kolejnymi modelami, które z cala pewnością zasługują na wyróżnienie, są umywalki nablatowe Cersanit Moduo. Delikatny owal, zaoblania krawędzi sprawiają, że te modele umywalek wyglądają subtelnie i elegancko. Potrafią podkreślić charakter wnętrza. Poza tym są to produkty wyróżniające się ponadprzeciętną jakością wykonania. Wystarczy wspomnieć o nowym sposobie szkliwienia ich powierzchni, dzięki któremu posiadają jednolitą barwę, a poza tym są bezproblemowe podczas czyszczenia. Modele te nie posiadają otworu na baterię ani przelewu.

Jest to model, który nie tylko wyróżnia się ciekawą estetyką, ale także i jakością wykonania, czego potwierdzeniem jest długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja producenta. Pomimo swoich właściwości i designu umywalki nablatowe Cersanit Moduo są przystępne cenowo. Wybierane są nie tylko przez projektantów wnętrz, ale także i wykonawców czy klientów indywidualnych.

Okrągła umywalka nablatowa Cersanit Moduo

Modernistyczne umywalki nablatowe Cersanit Inverto

Umywalki nablatowe Cersanit Inverto są produktami, które sprawdzają się przede wszystkim w ultranowoczesnych wnętrzach, w których ważny jest minimalizm i ergonomia. Kolor umywalek jest spójny z innymi produktami marki Cersanit. Model ten nie posiada przelewu ani otworu na baterię. Seria ta składa się z umywalek w dwóch wersjach: prostokątnych oraz okrągłych.

Na uwagę zasługuje fakt, że umywalki nablatowe Cersanit Inverto zostały wykonane ze spacjelnego materiału Rocklite, czyli masy ceramicznej o zwiększonej wytrzymałosci. Pomimo tego, że ranty umywalek są niezwykle cienki – cechuje jest takzę wytrzymalosć oraz odpornosć na wiele czynników. Materiał ten ma także wpływ na wagę produktu – jest ona niższa, niż w przypadku klasycznych umywalek o tych samych wymiarach. Umywalki Inverto zostały w 100% pokryte warstwą szkliwa, co ma wpływ na bezproblemowe ich czyszczenie i bezpieczne użytkowanie.

nablatowa umywalka Cersanit Inverto

Wyjątkowa umywalka nablatowa Cersanit City!

Nietuzinkowa, ciekawa, nieszablonowa – taka właśnie jest umywalka nablatowa Cersanit City! To model, który sprawdzi się w każdym łazienkowym wnętrzu, które ma wyróżniać się swoją estetyką. Umywalka posiada nieregularny kształt i z tego właśnie względu wpisze się w wiele współczesnych łazienkowych aranżacji. Wyróżnikiem umywalek nablatowych Cersanit City jest także to, że zostały wyposażone w korek typu klik – klak.

Korek posiada białą, ceramiczną powłokę. Jest on idealnie dopasowany do kolorystyki umywalki. Sterowanie korka odbywa się poprzez naciśnięcie go, co powoduje zamknięcie odpływu. W celu odblokowania go, należy nacisnąć go ponownie. Warto wspomnieć, że korki tego typu są bezproblemowe podczas czyszczenia. Z łatwością można cały mechanizm zdemontować i usunąć wszelkie zabrudzenia z korka oraz z syfonu.

prostokątna umywalka nablatowa Cersanit City

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 11 =